ESCRS 2018 Kongresi

ESCRS 2018 bizim için büyük ve özel bir yıl oldu ve ESCRS’de 3 etkinlik gerçekleştirdik: Uydu Toplantısı, Wetlablar ve Uzman Seansları. Dünyanın farklı yerlerinden önde gelen doktorlar Biotech Premium IOL’lerle olan deneyimlerini paylaştılar.

Biotech Premium GİL’lerle Kesin Refraktif Sonuçlar Elde Etme isimli Biotech Uydu Toplantısında, Biotech Premium GİL’lerle ilgili Almanya’dan, Kolombiya’dan, Türkiye’den ve Hindistan’dan alanında öncü doktorlar tarafından ilginç ve interaktif sunumlar sunulmuştur. Burada, ayrıca 3 yeni ürünümüzü tanıttık: Tüm mesafelerde kesintisiz görme sunan bir Trifokal GİL olan Optiflex Trio; tam kontrolü sağlamak için ilk vida türü Pre-loaded GİL takma sistemi olan Optiflex Genesis Comfort NY; ve harika görüş için monofokal bir GİL olan Optiflex Genesis.

Biotech Wetlab’larda ziyaretçiler Biotech GİL’lerin davranış ve implamantasyonunu deneyimlediler. Biotech Standındaki uzman seansları ile ziyaretçiler, alınında önde gelen göz doktorları ile, günümüzün önde gelen ilgili konularını konuşup tartışıp paylaşımda bulundular.