HAKKIMIZDA

Biotech Healthcare Group 1999’dan bu yana Sağlık hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir, satış ve pazarlama merkezi Luzern, İsviçre’de bulunmaktadır. İrlanda’da Roscommon şehrinde, ve Hindistan’da Ahmedabad şehrinde, son teknoloji imalat tesisleri ile birlikte araştırma & geliştirme merkezleri bulunmaktadır.

Şirketin ana fonksiyon alanları Oftalmoloji, Dermatoloji, Ortopedi ve Ürolojidir. Ürünlerimiz 90’ın üzerinde ülke piyasasında bulunmakta olup bunlara Avrupa, Güney Amerika, Orta Doğu, Güney-Doğu Asya ve SAARC Ülkeleri dahildir. Güçlü dağıtım ağı ve etkin satış ekibi ile Biotech müşterilerine mükemmel satış ve satış sonrası destek sunmaktadır.

ÜRÜN PORTFÖYÜ

Biotech oftalmoloji alanında en geniş ürün portföylerinden birine sahiptir; implantlardan solüsyonlara ve aksesuarlara 25’den fazla sarf malzemesi bu portföyde yer almaktadır. Ayrıca, firmanın hedeflenen pazarlarda tanı ve cerrahi ekipmanlar ile ilgili önde gelen imalatçı firmalarla stratejik bağlantıları vardır ve bunlarla müşterilerine tam çözümler sunar.

Ortopedi alanında Diz Osteoartriti için çeşitli türlerde tek enjeksiyon ve çoklu enjeksiyon viskosuplement solüsyon ürünleri sunmaktayız.

Dermal ürünlerimiz cilt canlandırma ve yüz hacim/kontor restorasyonu için çapraz bağlı & çapraz bağlı olmayan dermal dolgular içermektedir.

Üroloji segmentindeki ürünümüz Sistit hastalarına anında rahatlama sağlamaktadır.

Biotech’te müşterilerimize klinik olarak kanıtlanmış ve en yüksek kalitede standartında ürünler sağlamamız gerektiğine inanırız ve buna kendimizi adarız. Sürekli yeniliğe doğru bitmez isteğimiz, müşterilerimize yeni ürünler geliştirip sunmamıza yardımcı olmaktadır.

VİZYONUMUZ

Alanımızda global olarak en öncü 3 oyuncudan biri olarak bilinirlik sağlamak

Ürünlerin doktorlar tarafından rahat bir şekilde erişimini sağlayacak bir yapı veya platform oluşturmak

Kalite konusunda en yüksek tutarlılığa sahip tedarikçi olarak bilinirlik sağlamak

MİSYONUMUZ

Doktorlarımıza hizmet sağlayan, mükemmel ürünleri hastalarımızla bir araya getiren ve bu momentum ile herhangi bir tedavisi olmayan hastalıklara yenilikçi ilaçlar ve cihazlar sağlamak.