KULLANIM KOŞULLARI

Biotech Health Care Web sitesine hoş geldiniz. Bu web sitesinde sağlanan detaylar yalnızca bilgilendirme amaçlı ve genel ilginize yöneliktir. Bu web sitesinde bulunan bilgilere erişiminiz ve kullanımınız burada açıklanan şartlara ve koşullara bağlıdır. Bu web sitesine erişiminiz ile birlikte, bunun kullanımı ile ilgili şartları okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi belirtmiş olursunuz. Biotech Health Care bu sayfayı güncelleme ile bu kullanım şartlarını düzenleme haklarını saklı tutar.

Buradaki web sitesini kullanmak suretiyle sadece burada belirtilen bilgilere dayalı işlem yapmamayı kabul edersiniz. Biotech Health Care doğru ve en güncel bilgileri sağlamak için en yüksek çabalarını gösterecek olsa da, doğruluk ve tamlık bağlamında herhangi bir garanti sağlamaz. Bu web sitesine erişiminiz ve bunu kullanımınızın kendi riskiniz altında olduğunu kabul edersiniz.

Bu web sitesi, hastalıklar, sebepleri ve etkileri hakkında genel bilgiler verip tedavileri hakkında yol gösterici bilgiler paylaşmaktadır. Bu bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlı ve genel ilginize yönelik paylaşılmış bilgilerdir. Tek başına bu bilgilere dayalı hareket etmemeniz tavsiye edilir, bu bilgiler doktor tavsiyesi yerini almaz. 

Bu web sitesi bazı harici bağlantılar sağlayabilir. Biotech Health Care böyle harici web sitelerinin gizlilik politikaları ve kullanım Şartlarına bağlı değildir. Size tavsiyemiz bu harici web sitelerinin kullanım koşullarını ve gizlilik politikalarını okumanız, anlamanız ve sonrasında kullanmanızdır. Bu linkler yalnızca kullanıcılara kolaylık sağlamak ve daha fazla ilgili bilgiler vermek için sağlanmıştır. Harici sitelere yalnızca riskini kendiniz üstlenerek erişim sağlarsınız.

Web sitesinin Kullanım Şartları ile ilgili herhangi bir soru için Biotech Health Care ile iletişime geçin.