GİZLİLİK POLİTİKASI

Biotech Health Care web sitemizi ziyaret eden her bir kişinin gizliliğine saygı duyar ve bunu korur. Gizlilik politikamız, tarafınızca sağlanan bilgileri nasıl topladığımız, kullandığımız ve işlediğimiz hakkında bilgiler için aşağıdaki beyanı inceleyiniz.

Kişisel Olarak Tanımlanabilir Bilgiler

Biotech Health Care ziyaretçilerin sağladığı İsim, Adres, E-posta Adresi, Cep Telefonu Numarası gibi kişisel olarak tanımlanabilir bilgileri, yalnızca ziyaretçiler tarafından bir istekte bulunmasında, bizimle iletişim geçildiğinde, haber postamıza üyelik veya hesap aracına/uygulamalara kayıt sırasında, gönüllü bir şekilde paylaşıldığında toplayacaktır. 

Biotech Health Care, herhangi bir ziyaretçi tarafından sağlanan kişisel olarak tanımlanabilir bilgileri, herhangi bir üçüncü tarafa satmaz, kiralamaz ve bunlara erişimini sağlamaz. Bu bilgiler, aşağıdaki amaçla yalnızca izin verilmiş olması halinde ziyaretçi ile iletişimde aşağıdaki amaçlar için kullanılacaktır:

İsteminize yanıt vermek için

Sizinle iletişim kurmamızı istediğinizde

E-posta basın bülteni veya bildirim göndermek için

Ürün veya örnek göndermek için

Ürün ve hizmetlerimiz konusunda görüşlerinizi istemek için

Yalnızca Biotech Health Care şirketinin yetkili üyesi veya Biotech Group’un şartlarını kabul etmiş olan üçüncü taraflar ziyaretçilerin kişisel olarak tanımlanabilir bilgilerine erişebilir.

Kişisel Olarak Tanımlanabilir Olmayan Bilgiler

Biotech Health Care, web sitesini kullanan ziyaretçilerden toplanan kişisel olarak tanımlanabilir olmayan istatistiksel bilgileri site optimizasyonu ve ziyaretçinin deneyimini iyileştirmek için kullanılacaktır. Bu bilgiler tarayıcı türü, coğrafik konum, yaş, cinsiyet, IP adresleri, sitedeki Ziyaretçi hareketleri, demografik bilgiler ve ziyaretçi trendlerini gibi bilgileri içerir.

Bu veriler bireyleri doğrudan belirlenebilir olarak belirtemez. Bu veri herhangi bir üçüncü tarafla paylaşılmayacaktır ve tarafımıza izin verene kadar istenmeyen bir iletişim için kullanılmayacaktır. Biotech group çocukların herhangi bir kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler sunmadan önce ebeveynlerinden veya yasal koruyucularından izin almalarını ister. Çocukların bu şekildeki kişisel olarak tanımlanabilir bilgilerini yalnızca istemlerine yanıt vermek için kullanırız.

Dış Kaynaklardan bilgiler

Veri tabanımıza sizi eklemek için üçüncü taraf kaynaklardan yasal olarak bilgilerinizi elde edebiliriz. Bu bilgilerden bazıları kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler olabilir. Bu bilgileri yalnızca ilgi alanınızda olduğunu düşündüğümüzde teklifleri ve tanıtım kampanyalarını yöneltmek için kullanırız.

Bu web sitesinin kullanılması ve kişisel olarak tanımlanabilir bilgilerinizin paylaşılması ile bu gizlilik politikasının şartlarına ve koşullarına onayınızı vermiş olursunuz. Bu politika zaman zaman değiştirilebilir ve bu değişiklikler bu sayfa üzerinden paylaşılacaktır. Biotech Health Care group şirket ile ilgili tüm hakları saklı tutar. Bu politika ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin. Kişisel olarak tanımlanabilir bilgilerinizi güncellememiz, düzeltmemiz veya silmemiz için bize yazabilirsiniz.